YEDEKLE

TÜM VERİ VE DİJİTAL İÇERİĞİNİZ İÇİN

OTOMATİK YEDEKLEME

Sürekli olarak büyüyen işletmeler büyümeye devam ederken sağlam bir BT alt yapısına ihtiyaç duyar. Bu yapının can damarı ise veri depolama alt yapısıdır. QNAP,  işletmelerin sadece veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için

değil aynı zamanda onların verimliliğini artırmak için geniş çözüm ağı sunar.

Beklenmedik sabit sürücü arızalarına veya diğer senaryolara hazır mısınız?

En küçük işletmeden en devasa kurumlara kadar tüm kuruluşlar iş operasyonlarını sahip oldukları veriler üzerinden gerçekleştirmektedir. Peki bu veri ne kadar güvende, en kötü senaryo için hazır mıyız?

Mükemmel felaket kurtarma çözümleri

Uzaktan yedekleme, bulut yedekleme, sanal sunucu yedekleme vb yedekleme çözümleri ile Qnap asla veri kaybı yaşamamanız için mükemmel felaket kurtarma çözümleri sunar. Qnap NAS ürünleri sunucu, PC bilgisayar, Mac, taşınabilir bellek veya herhangi bir cihazı yedeklemek için mükemmel bir seçimdir.

Veri yedekleme ve felaket kurtarma

Değerli verileri kaybetmek, kimsenin dokunmadığı ve herkesin hazırlamış olduğu bir durumdur. Veri ve bilgi hızla 21. yüzyılın en değerli kaynağı haline geldiğinden, ev ofislerinden çok uluslu şirketlere kadar her şirketin veri yedekleme ve felaket kurtarma için eksiksiz planları olması zorunludur. Veri yedekleme ve felaket kurtarma seçeneklerimizle bir QNAP NAS'ın veri kaybını nasıl hafifletmeye yardımcı olabileceğini keşfedin.

Uzaktan yedekleme

Uzaktan yedekleme ve veri taşıma için komple çözümler
QNAP NAS, sadece kapsam dahilindeki tüm yedekleme çözümlerini değil, aynı zamanda, NAS içeriğini tamamen yedeklemek için bir dizi metot da sağlar ve felaket kurtarma durumunda verilerinize fazladan bir koruma katmanı ekler.

Snapshot yedekleme

Anlık görüntüler ile veri kaybını önleme

Anlık görüntüler, QNAP NAS'ınızın sistemin durumunu istediğiniz zaman kaydetmesine olanak tanır. Sisteminizde beklenmedik bir durum ortaya çıkarsa, anlık görüntünün kaydedildiği daha önceki bir duruma dönebilirsiniz. Depolama Yöneticisi, önemli verilerin kaybolmasını önlemek için verileri kolayca herhangi bir zaman noktasına yedekleyip geri yükleyebilmenizi sağlayan, kullanımı kolay web tabanlı bir anlık görüntü aracı ekler.

Veri hırsızlığına karşı tehditleri azaltın

Şifreleme tabanlı virüslerine karşı bir kurtarma planı yapın
Ransomware, hem evdeki hem de ev kullanıcılarına karşı bilgisayarları ve ağ tabanlı cihazları hedef alan artan bir tehdittir. Rasman yazılımının tehdidini hafifletmenin basit ancak etkili bir yöntemi, her zaman güncel ve uzaktan depolanan yedeklemeleriniz olduğundan emin olmaktır. QNAP NAS, kapsamlı yedekleme özellikleri içeren ve bireylerin ve organizasyonların önemli verileri korumasına, dosyaları geri yüklemelerine ve kesintileri önlemeye yardımcı olan zaman noktası anlık görüntülerini destekleyen ideal bir yedekleme merkezidir.

Sanal sunucu yedekleme

QNAP NAS ile sanallaştırılmış ortamların istikrarının sağlanması

Sanallaştırma, modern BT altyapılarının temel bir parçasıdır. QNAP NAS, sanal makinelerin muhafaza edilmesini ve iyi korunan yedekleme imkanlarının sağlanması için mükemmel bir yedekleme çözümü sağlamak için kullanılabilir.

Bulut tabanlı hibrit yedekleme

Çoklu yer yedeklemesi, anında restorasyon ve esnek senkronizasyon

QNAP Hybrid Backup Sync, veri yedekleme, dosya senkronizasyonu ve felaket kurtarma işlemlerinin verimliliğini artırmak için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek bir QTS uygulamasına birleştirir. Kapsamlı bir veri depolama alanı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanızı sağlar ve mükemmel bir felaket kurtarma planı oluşturur.

Xopero yedekleme çözümü

QNAP NAS işlevselliğini genişletin
Ve yedekleme cihazına çevirin

Xopero QNAP Appliance, QNAP sunucusu için merkezi olarak yönetilen bir yedekleme çözümüdür. Bir NAS cihaza kurulduktan sonra, kritik verileri korumak ve şirketinizde güvenli bir yedekleme ortamı oluşturmak için eksiksiz bir çözüm haline gelir.

Asla veri kaybı yaşamayın

Hiçbir zaman telefonunuzu kaybetmemek veya bilgisayarınızda mavi bir ekran deneyimi yaşamamak ideal olsa da, gerçekte bunlar sadece tesadüflere bağlıdır. Bir NAS yedekleme (Ağa bağlı depolama), dosyalarınızı disk hatalarından, felaketlerden, donanım hatasından, insan hatasından ve daha fazlasına karşı koruyan merkezi bir sistemdir. Dosyaların güvenli bir şekilde saklandığı bu ortamda siz de huzurun keyfini çıkarabilirsiniz.