VERİMLİLİĞİ ARTTIR

BİRLİKTE ÇALIŞMA TARZLARINIZI GELİŞTİRMEK İÇİN YENİ YÖNTEMLER

Sürekli olarak büyüyen işletmeler büyümeye devam ederken sağlam bir BT alt yapısına ihtiyaç duyar. Bu yapının can damarı ise veri depolama alt yapısıdır. QNAP,  işletmelerin sadece veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için

değil aynı zamanda onların verimliliğini artırmak için geniş çözüm ağı sunar.

Organize olun ve birlikte çalışın

Bir gün sadece 24 saat ve ben işimi yetiştiremiyorum daha

kısa sürede daha fazla görevi tamamlamak mı istiyorsun? 

Verimliliğimi nasıl artırabilirim diye düşünme!

Birlikte çalışarak daha fazlasını yapın

İster evinizde isterse ofisinizde üretkenliğinizi, güvenli, özel e-posta ile artırın. Qnap, posta, elektronik tablo ve notlar için heyecan verici yeni verimlilik araçları sunuyor. Böylece herkesle ve her yerde, kontrolü kaybetmeden ve tam bir gizlilikle daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

IOT ile hayatı kolaylaştırın

Özel IoT bulut platformunuz
Uygulama kabı teknolojisi, hem yazılım mimarisi hem de geliştirme süreçleri için birçok yöntemi basitleştirir ve Gerçek Dünyada bir etki yaratmak için Internet'in Things (IoT) dağıtımına fayda sağlar. QNAP, IoT ortamını ve dağıtımını hızlı bir şekilde yapılandırmanıza yardımcı olmak için QNAP'ın Konteyner İstasyonu platformu, "QIoT Konteynerleri" sağlayarak IoT için

NAS'ı yeniden tanımlar.

SSD cache ile performansınızı artırın

QNAP NAS'ın SSD Önbellekle performansını arttırma

QNAP NAS'a bir SSD önbelleği eklemek, kapasitenizi en üst düzeye çıkarmak, maliyetleri en aza indirmek ve bunun için neredeyse sıfır çaba gerektirmekle birlikte depolama alanınızın performansını artırmanın parlak bir yoludur.

Uygulama performansınızı artırın

Depolama katmanlarındaki verilerin sabit optimizasyonu
Qtier™ Teknolojisi, sıcak veriyi otomatik olarak yüksek performanslı depolama katmanlarına, soğuk verileri daha düşük maliyetli ve daha yüksek kapasiteli sürücülerle otomatik olarak taşıyan, işletmelerin olağanüstü uygulama performansının keyfini çıkarmasına ve aynı zamanda TCO değerini düşürmesine olanak tanıyan otomatik katmanlı depolama çözümlerini güçlendirir.

Thunderbolt 2 ile tasarımlarınızda performans kaybı yaşamayın

QNAP Thunderbolt™ 2 NAS
Olağanüstü

QNAP Thunderbolt™ 2 NAS, eşzamanlı 4K video aktarımını ve ekranını etkinleştirmek, hız potansiyelini 20Gb / s'ye çıkarmak için inanılmaz Thunderbolt™ 2 gücünü kullanan dünyanın ilk DAS / NAS / iSCSI SAN üçlü çözümüdür. Ayrıca, 4K iş akışları, dosya depolama ve yedekleme için Thunderbolt™ uyumlu Mac ve Windows kullanıcıları için mükemmel bir eşleşme.

10G ile darboğaza son

10GbE Bağlantısı olan bir QNAP NAS ile verimliliği arttırma

10GbE (10 Gigabit Ethernet) ağı, sanallaştırma için yüksek bant genişliği isteyen, giderek artan miktarda veri için hızlı yedekleme ve geri yükleme gerektiren işletmeler için gereklidir.

QNAP, 10GbE ortamları için ekonomik ve güvenilir depolama çözümü olarak bir dizi 10GbE'ye hazır NAS cihazları sunar.

Merkezi yönetim kolaylığı

NAS'ınızı istediğiniz yerden merkezi olarak izleyin ve yönetin
Q'center, birden fazla QNAP NAS yönetimini konsolide etmenizi sağlayan merkezi bir yönetim platformudur. Q'Center web arayüzü, herhangi bir internet tarayıcısından birden fazla sitede birden fazla NAS'ı yönetmek için kullanımı kolay, maliyet verimliliği, kolaylık ve esneklik sunar.

Hızlı dosya arama

QNAP NAS için Kolay ve Hızlı Dosya Arama
Bir dosya ararken arama sonuçları sayısından fazla etkilendiyseniz, Qsirch - QNAP'ın ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olan eşsiz, güçlü, Google Arama benzeri arama aracını deneyin. Kolay ve hızlı!

Linux işletim sistemi desteği

Açık kaynaklı Linux platformundan kapsamlı hizmet

QNAP, mükemmel Donanım Tasarımı ve yenilikçi QTS-Linux çift sistem uygulamaları sunar. Geliştirme ve Internet'in Şeyleri (IoT) için güvenli ve güvenilir bir depolama sağlar.

Kullanıcılar, Linux Station ile, depolama ve IoT uygulamalarını bir araya getiren özel bir buluttan yararlanarak zengin özelliklere sahip çeşitli Linux® uygulamalarını doğrudan kullanabilirler.

IP kamera kayıt ve yönetimi

Profesyonel Ağ Video Kaydedici (NVR)
Gözetim İstasyonu profesyonel ağ gözetimi Video Yönetim Sistemi (VMS) 'dir. Turbo NAS standart uygulamalardan biri olan Surveillance İstasyonu, QTS Uygulama Merkezi'nde, gerçek zamanlı izleme, kayıt, oynatma, alarm bildirimleri, Akıllı Video için Turbo NAS'yi profesyonel bir Ağ Video Kaydedici (NVR) sistemine dönüştürmek üzere etkinleştirilebilir.

Ortak not paylaşımı

Özel bulutunuzda kullanışlı bir

not defteri
QNAP Notes Station, Turbo NAS tarafından sağlanan özel bulut üzerinde dijital dizüstü bilgisayarlar oluşturmanızı sağlar. Notlarınızı zenginleştirmek için Turbo NAS'da saklanan zengin dosyalar, fotoğraflar, müzik ve video koleksiyonlarını kolayca kullanabilirsiniz. Notlar İstasyonu ile dijital belgeleriniz anlık erişim için güvenle saklanır.

Dijital reklam yönetimi

Sadece bir reklam değil,

izlenim yaratın
Signage Station, kullanıcıların kolayca çoklu ortam reklamları oluşturmasına, NAS'a yüklemelerine ve bunları herkesle paylaşmasına izin veren QNAP NAS için ücretsiz bir uygulamadır. Etkileyici reklamlar yaratmak için, Signage Station, birkaç dakika içinde yaratıcı animasyonlu reklamlar yapmanıza yardımcı olmak için 16 çeşit özel widget ile birlikte gelen ücretsiz iArtist Lite yazılımını sunar.

Proxy sunucu

Ağ bant genişliğini optimize etme, güvenceye alma ve yönetme
QNAP Proxy Server, bant genişliği tasarrufu yapmada ve ağ kullanımını artırmada büyük ölçüde yardımcı olabilir. Yüksek kapasiteli bir QNAP NAS'ı proxy sunucusu olarak kullanarak çevrimiçi kaynaklara daha fazla maliyet tasarrufu ve üretkenlik ile etkili bir şekilde erişilebilir, aynı zamanda ağ güvenliğinizi de artırılabilirsiniz.