SANALLAŞTIR

SANALLAŞTIRMA ORTAMLARINDA

ESNEK DAĞITIM VE YÖNETİM

Sanallaştırma, BT yönetiminin etkinliğini, BT uygulamalarının ve kaynakların kullanılabilirliğini artırır. QNAP NAS, VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V® ve Citrix® XenServer ™ gibi sanallaştırma uygulamaları için yüksek performanslı, güvenilir ve uygun fiyatlı depolama çözümleri sunar.

Yüksek güvenilirlik

ve iş devamlılığı

sağlayın

BT yöneticileri sınırlı bütçeleri nedeniyle bir çok yatırımı öteleyerek geri dönülemez hatalara karşı risk alıyor.

Maksimum performans ve maliyeti uygun yalnız 

güvenli bir çözüm mü arıyorsunuz?

İddialı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için

yüksek performans

QNAP NAS, BT yöneticilerinin kuruluşlarındaki sanal ortamların verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için geniş bir yelpazede

ana akış sanallaştırma uygulamalarını desteklemektedir.

Sunucu sanallaştırma

Sanallaştırılmış ortamların gereksinimlerini karşılamak için depolama alanı sağlama
Son yıllarda sanallaştırılmış ortamların artmasıyla birlikte, yöneticiler için artmakta olan bir zorluk, genişleyen sanal makineler için depolama gereksinimlerini karşılamak olmuştur. Kurumsal QNAP NAS sanallaştırılmış ve kümelenmiş ortamlar için tasarlandığından, sanallaştırma ihtiyaçlarını karşılamak için uygun maliyetli ve yüksek performanslı depolama çözümleri sunar.

Datacore ile tam uyumluluk

QNAP NAS, DataCore'a Hazır​

DataCore Hazır Programının onayladığı QNAP NAS, DataCore SANsymphony-V yazılım tanımlı depolama altyapılarıyla uyumludur ve kuruluşların BT varlıklarının kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmasına ve veri depolama yönetimini merkezileştirmesine yardımcı olur.

Sanallaştırma istasyonu

BT verimliliğini artıran merkezi sanallaştırma yönetimi
QNAP Sanallaştırma İstasyonu, birden fazla sanal makineyi yönetmek için Turbo NAS üzerinde sanallaştırılmış masaüstü işlemleri sağlar. Kullanımı kolay arabirim sayesinde, Turbo NAS'ta oluşturulan tüm sanal makineleri en az çabayla merkezi olarak yönetebilirsiniz.

Farklı işletim sistemleri için platform

Hafif Linux® tabanlı işletim sistemi ve uygulama sanallaştırma çözümü
QNAP Konteyner İstasyonu, yalnızca, bir QNAP NAS'da

birden fazla yalıtılmış Linux® sistemini çalıştırmanıza ve dahili Docker® Hub Kayıttan uygulamaları indirmenize izin veren LXC ve Docker® hafif sanallaştırma teknolojilerini bütünleştirir.

P2V

Bir PC / sunucuyu sanal makineye dönüştürün
QNAP NAS üzerindeki Sanallaştırma İstasyonu, fiziksel PC'lerden veya sunuculardan dönüştürülmüş sanal makineleri çalıştırabilir ve kullanıcıların BT altyapısını sağlamlaştırmasına, önemli sistemleri kolayca yedeklemesine ve geri yüklemesine, yüksek performans ve depolama kapasitesinden fayda sağlamasına ve satın alma ve bakımdan tasarruf etmesine olanak tanır..