Qnap Çoklu Depolama Ünitesi (NAS)

TÜM VERİ VE DİJİTAL İÇERİĞİNİZ İÇİN

OTOMATİK YEDEKLEME

Sürekli olarak büyüyen işletmeler büyümeye devam ederken sağlam bir BT alt yapısına ihtiyaç duyar. Bu yapının can damarı ise veri depolama alt yapısıdır. QNAP,  işletmelerin sadece veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için

değil aynı zamanda onların verimliliğini artırmak için geniş çözüm ağı sunar.

Kritik uygulamalar ve veriler için depolama ve yedekleme seçimleri, veri güvenliği ve iş sürekliliği için çok önemlidir.

Ortus, uzman teknik ekibi ile  mevcut alt yapınız üzerindeki değerlendirmeler sonucunda size en uygun çözümü, en iyi teklif ile sunuyor.

Veri depolama

uzmanlık alanımız!

Bir yılda 30’dan fazla başarılı proje. Başarımızın sırrı; hem iş ortağımızı hem de müşterilerimizi çok iyi tanıyoruz. Tecrübe ve birikimimizle problemleri fırsata dönüştürüyoruz.

Mükemmel felaket kurtarma çözümleri

Uzaktan yedekleme, bulut yedekleme, sanal sunucu yedekleme vb yedekleme çözümleri ile Qnap asla veri kaybı yaşamamanız için mükemmel felaket kurtarma çözümleri sunar. Qnap NAS ürünleri sunucu, PC bilgisayar, Mac, taşınabilir bellek veya herhangi bir cihazı yedeklemek için mükemmel bir seçimdir.

TS-253A

TS-453A

TS-653A

TS-853A

TS-1263U RP

TS-863U RP

Yukarıda yer almayan ürünler için lütfen irtibata geçiniz.

DEPOLA

Kullanımda olan veri miktarı her geçen gün büyüyor ve önemi artıyor. İşletmelerin  günlük iş akışlarında kullanmakta oldukları bu veriyi güvenli bir şekilde nasıl depolayacak ve iş verimliliğini artırmak için nasıl paylaştıracaksınız?

YEDEKLE

En küçük işletmeden en devasa kurumlara kadar tüm kuruluşlar iş operasyonlarını sahip oldukları veriler üzerinden gerçekleştirmektedir. Peki bu veri ne kadar güvende, en kötü senaryo için hazır mıyız?

VERİMLİLİĞİ ARTTIR

Bir gün sadece 24 saat ve ben işimi yetiştiremiyorum daha kısa sürede

daha fazla görevi tamamlamak mı istiyorsun? Verimliliğimi nasıl artırabilirim diye düşünme!

SANALLAŞTIR

BT yöneticileri sınırlı bütçeleri nedeniyle bir çok yatırımı öteleyerek geri dönülemez hatalara karşı risk alıyor. Maksimum performans ve maliyeti uygun yalnız güvenli bir çözüm mü arıyorsunuz?

TS-451A

TS-EC880U E2

TS-463U RP

En iyi fiyat ve projenizde uzman desteği için bizi arayın!

0212 438 25 32

Ortus İletişim

Qnap Platinum Partner

Referanslarımız