KOBİ

YENİ NESİL VERİ KORUMA VE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ İLE HER ŞEY GÜVENCE ALTINDA

Basitleştirilmiş kullanıcı dostu yönetim paneli, çapraz dosya paylaşımı, merkezi, kapsamlı veri 
yönetimi ve RAID koruması ile iş verimliliğinizi artırın.

Modern işletmeler için son teknoloji veri koruması ve bütünlüğü

Esnek ölçeklenebilirliğe sahip yüksek üretkenlik sunmaya hazır Qnap NAS, profesyonellerin hızlı şekilde büyüyen ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

Doğru ve güvenilir yönetim

 

Kuruluşlar için başarı; bilginin zamanında ve doğru şekilde paylaşımına ayrıca güvenilir şekilde yönetimine bağlıdır. QNAP, farklı işletim sistemleri arasında yaşanabilecek uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldırarak farklı sistemler arasında SMB / CIFS, AFP ve NFS protokolleri desteği ile kesintisiz dosya paylaşımı ve yönetimi sunuyor. 

Yedekleme

 

İdeal depolama kapasitesi, kapsayıcı yedekleme servisleri, mükemmel veri transfer hızları için donatılmış olan QNAP NAS veri depolama çözümleri ekstra veri koruması için kendi üzerinde barındırılan veriyi farklı bir NAS'a veya bulut servislerine veya harici aygıtları kolay ve güvenli bir şekilde yedekleyebilir.

Üstün koruma

 

QNAP, kritik öneme sahip verilerinizi herhangi bir olumsuz duruma karşı korumak için üstün güvenlik seçenekleri sunuyor. Geliştirilmiş klasör yönetimi ile ana klasörler ve alt klasörler oluşturarak farklı izin yapılandırmaları yapabilir ağ üzerinden cihaz erişimini kısıtlayarak veri hırsızlığını kolayca gidebilirsiniz. 

Esnek kapasite 

 

Kuruluşunuzun sahip olduğu veriler sürekli olarak artıyor ve siz farklı donanım arayışı içerisine mi giriyorsunuz. QNAP veri depolama çözümleri IT yatırımlarınızı azaltabilmeniz için ekonomik ve güvenilir genişleme üniteleri sunuyor. 

Veri merkezine uzaktan erişim, kolay yönetim ve sanallaştırmalar ile iş sürekliliği sağlayın

 Qnap NAS iş verimliliğinizi maksimuma çıkarmanızı ve takım dinamiklerinizi artırmanızı sağlayan kapsamlı çözümler seti ile birlikte gelir. Yoğun görevler için yüksek performans isteyen işletmelere özellikler sunar.

Dosya Depolama ve Paylaşma

QNAP Turbo NAS, çeşitli ağ protokolleri üzerinden yüksek performanslı dosya paylaşımı için tasarlanmıştır. SMB / CIFS, AFP ve NFS'yi destekleyen Turbo NAS, uyuşmazlık endişesi olmaksızın farklı işletim sistemleri arasında kesintisiz dosya paylaşımına olanak tanır.

Depolama Yönetimi

QNAP Turbo NAS, BT yöneticilerine uygun veri koruma düzeylerini düzenleme konusunda büyük esneklik sağlayan kapsamlı RAID türlerini destekler. Turbo NAS, veri depolama için güvenli bir yer olmanın yanı sıra depolama yönetimi ve kapasite tahsisini kolaylaştırır.

Yedekleme ve Kurtarma

QNAP Turbo NAS, işletmelerin etkin yedekleme görevleri üzerinde büyük kolaylık sağlamak için geniş bir depolama kapasitesi ve mükemmel dosya aktarım hızı ile ideal bir yedekleme merkezi olarak çalışır. Turbo NAS, bir yedekleme merkezi olmasının yanı sıra, verilerini harici depolama aygıtlarına, uzak sunuculara ve üçüncü parti bulut yedekleme servislerine kolay ve rahat bir şekilde yedekleyebilir.

QNAP Turbo NAS, ağ ayarları için birçok işlev sunar. DDNS, IPv6, birden fazla LAN ve kablosuz LAN desteği, BT yöneticileri için Turbo NAS işlemini rahatlık ve kullanım kolaylığı açısından kolaylaştırır.

Yönetim

QNAP Turbo NAS sunucu yönetimini bu kadar kolaylaştırır. Kullanıcı dostu grafik arayüzü, IT uzmanlığı gerektirmeden web tarayıcısı ile yapılan sezgisel sistem yönetimini sunar. Bir defalık sistem ilk kurulumu, sistem uyarıları veya hataları hakkında anlık uyarı bildirimleri, bilgilendirici sistem günlükleri ve kaynak izleme ve kullanışlı sistem geçiş seçenekleri gibi BT yöneticilerinin kapsamlı ihtiyaçlarını desteklemek için çeşitli yönetim araçları sağlanmaktadır.

Verimlilik

QNAP Turbo NAS sadece bir depolama yönteminden başka bir şey değildir. Ayrıca, web sunucusu ve yazıcı sunucusu da dahil olmak üzere yararlı iş uygulamaları sağlar. Ayrıca, QNAP Uygulama Merkezi'nde bulunan çeşitli Uygulama Merkezi uygulamaları esnek ve geniş çevrimiçi uygulamaları etkinleştirmektedir. Turbo NAS, düşük toplam sahip olma maliyetiyle pürüzsüz işletme operasyonlarını gerçekleştirmek için iyi bir şekilde sistem yapıyor.

Birden çok platformda merkezi veri depolama

QNAP NAS, kullanıcıların hem iç hem de dış ağlardaki dosyalara erişmesine ve dosya paylaşmasına izin vererek dosya paylaşımını ve ekip çalışmasının verimliliğini geliştirir ve veri depolama, paylaşım ve yönetim için hepsi birarada bir çözüm sağlayarak önemli verileri korumak için kullanıcı erişim denetimlerini destekler.

Hibrid Yedekleme Senkronizasyonu

QNAP Hybrid Backup Sync, veri yedekleme, dosya senkronizasyonu ve felaket kurtarma işlemlerinin verimliliğini artırmak için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek QTS uygulamasında birleştirir.

Kapsamlı bir veri depolama alanı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanızı sağlar.

Daha fazla verimlilik için gelişmiş donanım

Qnap NAS sürekli işlem hacmi ile en yüksek aktarım hızlarını sunar ve eksiksiz bir iş için hazır depolama çözümü sunar.

Örneğin dijital video üretimi, yüksek performanslı RAID depolama gerektiren çok miktarda veri üretir. Videoları düzenlemek geleneksel 1GbE şebekelerini engelleyecek muazzam bir bant genişliği miktarını gerektirir. 10GbE QNAP NAS, dosyaları doğrudan ağ üzerinden saklama ve düzenleme becerisine sahiptir. Qnap NAS dijital video stüdyolarının BT altyapısını büyük ölçüde iyileştirmek için ölçeklenebilirlik ve

uyumluluk sağlar.

Thunderbolt™ 2 ile olağandışı NAS performansı

QNAP NAS Thunderbolt ™ 2 gücünü kullanan dünyanın ilk DAS / NAS / iSCSI SAN üçlü çözümüdür. Ayrıca 4K iş akışları, dosya depolama ve yedekleme için Thunderbolt ™ Mac, Windows kullanıcıları için mükemmel seçimdir.

Veri güvenliğini sağlamak için

çok yönlü yedekleme çözümleri

QNAP Netbak Replicator kullanımı kolay ve VSS-uyumlu bir yedekleme yazılımıdır. İşletmelerin pahalı, karmaşık ticari yazılım satın almaya ihtiyaç duymadan veri merkezi ve sanallaştırma ortamlarında eksiksiz yedekleme oluşturmalarına yardımcı olur. 

Kobiler için (NAS) çözümleri

Üst

TVS Serisi:

TVS-1282

TVS-882

TVS-682

TVS-1271U-RP

TVS-871U-RP

TVS-871

TVS-671

TVS-471

Thunderbolt

TVS Serisi:

TVS-1282T

TVS-882T

TVS-682T

TVS-871T

Orta Üst

TS Serisi:

TS-1635

TS-1253U-RP

TS-1253U

TS-853U-RP

TS-853U

TS-453U

TS-453U-RP

TS-1263U-RP

TS-1263U

TS-863U-RP

TS-863U

TS-463U-RP

TS-463U

TS-563

TS-853A

TS-653A

TS-453A

TS-253A

TVS Serisi:

TVS-873

TVS-673

TVS-473

TVS-863+

TVS-863

TVS-663

TVS-463

Giriş Seviyesi

TS Serisi:

TS-831X

TS-531X

TS-451U

TS-431U

Genişletme Ünitesi

UX serisi :

UX-1200U-RP,

UX-800U-RP,

UX-800P,

UX-500P

Thunderbolt

Genişleme Ünitesi:

TX-500P,

TX-800P