ÇÖZÜMLER

EN İYİ NAS ÇÖZÜMÜNÜ SEÇİN

Masaüstü veri depolamanız artık size yetmiyorsa ve bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ve tabletlerinizde bulunan dosyalarla medyaya paylaşımlı erişim imkanı istiyorsanız ne yaparsınız? Profesyonel tüketiciler, kreatif profesyoneller, küçük işletmeler ve aileler için çözüm, paylaşımlı depolama için kurulumu en kolay ve en ekonomik çözüm olan ağa bağlı depolama (NAS) cihazıdır.

Depolama ihtiyaçlarınızı düşündüğünüzde aşağıdaki seçeneklerden biri, sizin için en iyi ağa bağlı depolama çözümünü seçmenize yardımcı olabilir. 

KURUMSAL

Büyük verinin yedeklenmesi, depolanması ve analiz edilmesi için QNAP, yüksek performanslı, daha büyük kapasiteli ve daha güvenli veri depolama çözümleri sunar.

KOBİ

Basitleştirilmiş kullanıcı dostu yönetim paneli, çapraz dosya paylaşımı, merkezi ve kapsamlı veri  yönetimi ve RAID koruması ile iş verimliliğinizi artırın.

EV VE KÜÇÜK OFİS

Zahmetsiz bir şekilde dosya yedekleme ve veri paylaşımı, farklı cihazlar arasında senkronizasyon, zengin multimedya seçenekleri ve mobil erişim.

Mac ve iPhone kullanıcıları için ideal yol arkadaşı QNAP NAS

Tüm dijital yaşamınızı merkezileştirin ve koruyun

SİZ ZAHMET ETMEYİN

Sizin için doğru çözümü birlikte bulalım

Yalnızca iletişim bilgilerinizi bırakın ve hakkında bilgi almak istediğiniz konuyu bize belirtin.

Biz sizi arayalım.

SİZİN İÇİN

Qnap'ın çok yönlü ve kapsamlı ürün çeşidi, tüm ev kullanıcıları ve işletmeler için uygundur. Ürünlerimiz endüstri taleplerini ve belirli kişisel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır