MAC KULLANICILARI İÇİN EN İYİ

DEPOLAMA ÇÖZÜMÜ

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziğinizi diğer cihazlara aktardığınızda ve dosyalarınızı Time Machine ile yedeklerken Mac'inizi arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşırken yanınızdayız. QNAP NAS sabit bir depolama merkezinden daha fazlasıdır. Zarif ve sezgisel QTS işletim sistemiyle güçlendirilen QNAP NAS, çok yetenekli bir dosya yöneticisi, yedekleme yöneticisi, multimedya merkezi ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahip kullanımı kolay, özelleştirilebilir kişisel sunucunuzdur! QNAP NAS, sihirli bir şekilde hayatınızı kolaylaştırabilir.

Neden bir QNAP NAS'a ihtiyacınız var?

Doğrudan Bağlı Geleneksel Depolama Aygıtları (DAS)

Taşınabili harici harddiskler bilgisayarınıza bir USB, FireWire veya Thunderbolt kablosuyla bağlanan herhangi bir depolama aygıtıdır. Genellikle daha ekonomiktir, ancak birkaç sınırlama ile birlikte gelir. Taşınabili harici harddiskler dosyalarınıza uzaktan kolayca erişmenize izin vermez ayrıca felaket anında veri kurtarmayı yavaş ve zor hale getirirler.

YENİ NESİL VERİ DEPOLAMA (NAS)

Ağa Bağlı Depolama Alanı (NAS), birden çok sabit sürücüye sahip merkezi depolama sisteminizdir ve sürekli ağa bağlıdır. Qnap NAS, çok yetenekli bir dosya yöneticisi, yedekleme yöneticisi, indirme yöneticisi, erişim izinleri, multimedya merkezi, web sunucusu, video gözetim sistemi, bir sanallaştırma merkezi, bir konteyner merkezi ve bir paketleme merkezi gibi kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahip kişiselleştirilebilir kişisel sunucunuzdur.

Sezgisel QTS NAS işletim sistemi ile güçlendirilmiştir

QTS akıllı masaüstü, iş akışınızı desteklemek ve etkinleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. QTS, verimliliğinizi istediğiniz zaman herhangi bir yerden artırmanıza yardımcı olmak için işinizi aklında tutarak akıllı çözümler sunar. QTS depolama, yönetim, yedekleme, sanallaştırma, multimedya ve gözetim ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar. QNAP Uygulama Merkezi ile, güçlü iş ve ev eğlence uygulamalarını kullanmak daha kolay olamazdı.

Her Yerden Güvenli Erişim

Harici HDD ve USB disk yok! Artık dosyalarınıza istediğiniz yerde, herhangi bir yerden, güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Sınırsız Genişleme

Kapasiteniz asla dolmaz! QNAP, depolama alanınızı arttırmanızı sağlayan genişleme birimleri sunar.

Hızlı, Kolay Kurulum

QNAP NAS için ilk kurulum hızlı ve kolaydır. Yapılandırma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İnanılmaz multimedya merkeziniz

Qnap NAS ile kullanıcılar, multimedya keyfini farklı bir seviyede yaşarlar. Qnap NAS tüm dijital hayatınızı merkezi hale getirmenizi, yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlayan bir sunucu görevi görür. Ayrıca yedeklemenin ötesinde, tüm içeriği Airplay, iTunes, Plex, DLNA destekli cihazlar ve daha fazlası üzerinden akış yapmanıza olanak sağlar

Yüksek netlikte müzik organize edin ve yayınlayın

Müziklerinizi Qnap NAS'nızda depolayın ve keyfini çıkarın. Önemli dosyalarınız ve projeleriniz için Mac'inizde yer açın.

Apple TV AirPlay üzerinden filmlerinizi oynatın

Qnap NAS cihazınızda bulunan tüm medyalarınızı yayınlayın. IPhone, iPad veya Mac'lerinizde çok fazla pil ve kapasite kullanımı konusunda endişe etmeyin!

Plex'i çoklu ortam kitaplığınız olarak kullanın

Organize edilmiş multimedyalarınızı Plex ile görüntüleyin. Filmlerinizin ve TV şovların tadını tüm Apple cihazlarınızda çıkarın.

Mac'inizi QNAP NAS ile yedekleyin

Mac'inizi Time Machine ile NAS'a yedekleyin

 

QNAP NAS, Mac OS kullanıcılarına masaüstü verilerini yedeklemek için zahmetsiz bir çözüm sunar. Artık Time Machine yedeklemeleriniz için harici sabit disk tahsis etmek yok. QNAP NAS ile, Mac veri yedekleme için ayrılmış Turbo NAS'daki kapasiteyi ayırmış olursunuz.

Buluta yedekleme

 

NAS'a yedekleme yetmiyorsa QNAP NAS, Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Google Bulut Depolama Alanı, OpenStack Swift ve WebDAV gibi geniş bir Public Cloud hizmetine yedekleme yapabilme

özelliğine de sahip.

NAS'dan NAS'a yedekleme

 

QNAP, kullanıcılara QNAP NAS'dan uzaktaki bir aygıta yedekleme yapmak için hızlı ve kolay çözümler sunar. QNAP'ın RTRR servisi ile verilerinizi gerçek zamanlı olarak yedekleyin veya endüstri standardı rsync protokolünü kullanın.

Bu iş daha kolay olmazdı.

Tek Tuşla Yedekleme / Harici Yedekleme

 

QNAP NAS, dijital kameralar veya USB diskler gibi harici cihazlardan yedekleme yapmak için kolaylık sağlar. Verileri cihazdan NAS'a anında yedeklemek için cihazınızı ön panelde bulunan USB portuna takıp "Kopyala" düğmesine

basmanız yeterlidir.

MAC kullanıcıları için ideal

TS-x51+ Serisi

TS-x53A Serisi

TVS-x71 Serisi

Thunderbolt NAS