DEPOLA

HER YERDEN DOSYA KAYDETMEK, AKTARMAK VE PAYLAŞMAK ÇOK KOLAY

Sürekli olarak büyüyen işletmeler büyümeye devam ederken sağlam bir BT alt yapısına ihtiyaç duyar. Bu yapının can damarı ise veri depolama alt yapısıdır. QNAP,  işletmelerin sadece veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için

değil aynı zamanda onların verimliliğini artırmak için geniş çözüm ağı sunar.

Büyük miktarlardaki veriyi verimli şekilde yönetin

Kullanımda olan veri miktarı her geçen gün büyüyor ve önemi artıyor. İşletmelerin  günlük iş akışlarında kullanmakta oldukları bu veriyi güvenli bir şekilde nasıl depolayacak ve 
iş verimliliğini artırmak için nasıl 
paylaştıracaksınız?

Her şey kontrolünüz altında.

Hızlı bir şekilde içeriğinizi senkronize edin, dosya paylaşın ve güvenle depolayın.  Böylece içeriğinizin tüm cihazlarınızda güncel ve erişilebilir olduğundan emin olacaksınız.

Çapraz dosya paylaşımı

 

Birden çok platformda merkezi veri depolama

QNAP NAS, kullanıcıların hem iç hem de dış ağlardaki dosyalara erişmesine ve dosya paylaşmasına izin vererek dosya paylaşımını ve ekip çalışmasının verimliliğini geliştirir ve veri depolama, paylaşım ve yönetim için hepsi birarada bir çözüm sağlayarak önemli verileri korumak için kullanıcı erişim denetimlerini destekler.

Sanal veri alanları

BT verimliliğini artıran merkezi sanallaştırma yönetimi
QNAP Sanallaştırma İstasyonu, birden fazla sanal makineyi yönetmek için Turbo NAS üzerinde sanallaştırılmış masaüstü işlemleri sağlar. Kullanımı kolay arabirim sayesinde, Turbo NAS'ta oluşturulan tüm sanal makineleri en az çabayla merkezi olarak yönetebilirsiniz.

Mac kullanıcıları için en iyi depolama

Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziğinizi diğer cihazlara aktardığınızda ve dosyalarınızı zaman makinesi ile yedeklerken Mac'inizi arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşırken yanınızdayız. QNAP NAS bir depolama merkezinden daha fazlasıdır. Zarif ve sezgisel QTS 4.2 işletim sistemiyle güçlendirilen QNAP NAS, çok yetenekli bir dosya yöneticisi, yedekleme yöneticisi, multimedya merkezi ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahiptir ve kullanımı kolay, özelleştirilebilir kişisel bir sunucudur! QNAP NAS, sihirli bir şekilde hayatınızı kolaylaştırabilir.

Dosya senkronizasyonu

Çok cihazlı dosya senkronizasyonu kolaylaştırıldı

Qsync ekip çalışması ve işbirliğinin esnekliğini büyük ölçüde arttıran, dosya senkronizasyonu ve grup dosya paylaşımı için birden fazla yol sunar. Bir QNAP NAS'a yüklenen herhangi bir dosya, üretkenliği artırmak ve çalışanlara nerede olursa olsun kullandıkları cihazla en yeni dosyalara erişmelerini sağlamak için bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya mobil cihazlar gibi tüm cihazları kullanılabilir hale getirir.