EV VE KÜÇÜK OFİS

EVDE EĞLENCE VE İÇERİK PAYLAŞIMININ

TADINI ÇIKARIN!

Qnap Turbo NAS, aile üyelerinin dosyalarının saklanması, evde hareket halindeyken çeşitli cihazlarda kullanılabilmesi için multimedya "merkezi" olarak görev yapar. DLNA uyumlu cihazlarda fotoğraflara göz atabilir, müzik ve video oynatabilir, dijital videoları mobil cihazlarda izleyebilir, aile üyeleri ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Dijital koleksiyonunuz daima elinizin altında

Verilerinizi tüm bilgisayarlarınız arasında otomatik olarak senkronize edin. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve dosyalarınızı, her an harekete geçmeye hazır, yüksek performanslı bu NAS çözümüne kaydedin. 

Kolay dosya yönetimi ve  senkronizasyon

 

Günümüz teknoloji çağında her bir aile bireyinin kullanmakta olduğu birden fazla akıllı telefon ve cihaz bulunuyor. QNAP sunduğu ideal depolama çözümleri ile insanların sahip olduğu tonlarca resim, müzik ve film verilerinin tek bir merkezden kolayca yönetimini ve senkronizasyonu sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.

Ev de maksimum eğlence

 

Oturma odanızda kişisel bir ev sinema keyfi yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. QNAP, sunmuş olduğu DLNA, AirPlay, ve Chromecast gibi zengin multimedya servisleri ve HDMI bağlantı birimi ile evinizi multimedya merkezine dönüştürüyor. Uyumlu cihazlar ile bir taraftan fotoğraflarınızı görüntülerden diğer taraftan video arşivinize HD televizyonunuz üzerinden kolayca erişerek sevdiklerinizle birlikte güzel bir vakit geçirebilirsiniz. 

Çalışırken veya çevrımdışı  HD videoları dönüştürün

 

Yüksek çözünürlüklü akıllı telefonlar ve kameralar sayesinde çekilmiş olan videoların her geçen gün boyutu artıyor. QNAP, yüksek çözünürlüklü HD videoların izlenimi sırasında yaşanan bant genişliği problemini gidermek ve en  iyi görüntüleme deneyimi için eşsiz bir kod çevirme servisi sunuyor.  

Mobil erişim ile siz nereye verileriniz oraya

 

Yoldayken yanınızda terabyte' larca veriyi kolayca taşıyın. QNAP, iOS ve Android uyumlu mobil uygulaması ile NAS üzerinde bulunan onlarca veriye güvenli bir şekilde erişim ve paylaşım imkanı sunuyor. 

Evler için esnek, iş için güvenilir özellikler

Bir küçük işletme sahibi veya çalışanıysanız, Turbo NAS dosyaları müşterileriniz ve iş ortaklarınızla paylaşmanıza yardımcı olur, böylece operasyon verimliliğiniz artar. İhtiyacınız olan tek şey, Turbo NAS tarafından sağlanan "kişisel bulut".

Dosya Depolama ve Paylaşma

Dosyaları paylaşmak için bir USB depolama aygıtı kullanmakla karşılaştırıldığında, müzik, fotoğraf ve videolarınızı aile üyeleri ve arkadaşlarınızla paylaşmak için daha uygun bir alternatifiniz var.

Ev Eğlencesi

QNAP Turbo NAS, zengin multimedya uygulamaları içerir. Aile üyelerinden gelen dosyaların saklanması, evde ve hareket halindeyken çeşitli cihazlarda kullanılabilmesi için multimedya "merkezi" olarak görev yapar. DLNA uyumlu cihazlarda fotoğraflara göz atabilir, müzik ve video oynatabilir, dijital videoları mobil cihazlarda izleyebilir, aile üyeleri ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Bulut Erişimi

MyQNAPcloud Hizmetinin sunulması, yer sınırlaması olmaksızın web tarayıcısı ile Turbo NAS'a bağlanmayı çok daha kolaylaştırır. DDNS desteği, uzun IP adresinin sizin tarafınızdan seçilen ve hatırlanması kolay bir alan adı ile değiştirilmesini sağlar. Tüm bu ağ uygulamaları, Turbo NAS deneyimi ile size daha fazla kolaylık sağlanmasına yardımcı olur.

Verimlilik

Tüm ailenizin üyelerinin yazıcıyı paylaşabildiğini, aynı anda yapılan yazdırma görevlerini üstlenebildiğini, bilgisayarınızı açık tutmanıza gerek kalmadan indirme işlemlerine devam edebileceğinizi düşünün. Internet dünyasında aktifsiniz, tüm çevrimiçi mağazalarınızı, forumlarınızı ve blog'unuzu güçlük çekmeden verimli bir şekilde yönetiyorsunuz.

QNAP Turbo NAS size göre.

Yedekleme ve Kurtarma

QNAP Turbo NAS, ver yedekleme görevlerine büyük ölçüde yardımcı olması için mükemmel bir dosya aktarım hızı ve yedekleme kapasitesi sunar. Turbo NAS'a alınan veriler harici depolama cihazlarına da kolayca aktarılabilir.

Ayrıcalıklar ve Güvenlik

Aile ve arkadaş gruplarıyla paylaşmak için fotoğraf, video, müzik ve hatta belgeler dahil olmak üzere büyük miktarda dijital dosya olabilir. QNAP Turbo NAS, kullanıcılar ve gruplar oluşturmak için sezgisel bir web tabanlı arabirim ve paylaşılan klasöre erişim hakkı kontrolü sunar. 

Yönetim

QNAP Turbo NAS'ın yönetimi kolaydır. Kullanıcı dostu grafik arayüzü, IT uzmanlığı gerektirmeden web tarayıcısı ile yapılan sezgisel sistem yönetimini sunar. Bir dizi kullanışlı yönetim aracı, sistem uyarıları, anlık uyarı bildirimleri, bilgilendirici sistem günlükleri, kaynak izleme ve sabit disk sağlık durumu

bilgilerini sağlar.

Mobil Uygulamalar ve Yardımcı Programlar

Müzik, fotoğraf, video ve daha pek çok şeyi iOS®, Android ™ ve Windows® mobil cihazlarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yayınlayın.

Ev ve iş yaşamınızı QTS ile güçlendirin

Veri depolama, paylaşım ve çoklu ortam işleme konusundaki artan talep karşısında giderek daha fazla sayıda kullanıcı, iyi bir performans ve uygun fiyata sahip bir NAS sistemi arıyor.

QTS işletim sistem veri yedekleme, dosya senkronizasyonu, uzaktan erişim, multimedya uygulamaları ve paylaşımlarınız için kullanımı kolay, aynı zamanda güçlü bir NAS işlevi görür. Kullanıcıların güvenle erişebileceği bir özel bulut oluşturmak için idealdir.

Çok bölgeli multimedya kontrolü

Fotoğraf, müzik ve videolarınızı, HDMI, DLNA®, Bluetooth® ve USB aygıtlarını kullanarak tek bir merkezden farklı odalara aktarabilir ve yönetebilirsiniz. Farklı odalardaki aile üyeleri ortam yürütme ve multimedya saklama kolaylığının tadını çıkarabilir.

Alternatif olarak, multimedya keyfini çıkarmak için DLNA uyumlu cihazları seçebilir, iOS® cihazında Qfile uygulamasını kullanarak videolara / fotoğraflara göz atabilir ve TV'de Apple TV® üzerinden oynatabilirsiniz. Qnap Plex Media Server, DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV ve Google TV™ desteğine sahiptir.

Qsirch - Daha akıllı, daha hızlı bir arama yöntemi

Qsirch ile belgeleri, fotoğrafları, videoları ve müzikleri çabucak ve kolayca bulabilirsiniz. Qnap'ın yeni yerleşik NAS arama uygulaması, gerçek zamanlı ve doğal arama ile neye ihtiyacınız olduğunu bulmanızı sağlar.

Dosya adına, hatta belgede kelime / cümle gibi konuları da dahil olmak üzere, bulmaya çalıştığınız şeyi bildiğiniz kadar yazmanız yeterlidir; Qsirch, daha yazarken küçük resimlerle tamamlanmış bir eşleşme listesini görüntüler.

Qsirch, daha önce aradığınız dosyalara hızlı bir şekilde gidebilmeniz için arama geçmişinizi hatırlar. Qsirch, diğer görevlere odaklanabilmeniz için dosya aramada harcanan süreyi büyük ölçüde azaltan

büyük bir verimlilik artışıdır.

Veri güvenliğini sağlamak için

çok yönlü yedekleme çözümleri

QNAP Netbak Replicator kullanımı kolay ve VSS-uyumlu bir yedekleme yazılımıdır. İşletmelerin pahalı, karmaşık ticari yazılım satın almaya ihtiyaç duymadan veri merkezi ve sanallaştırma ortamlarında eksiksiz yedekleme oluşturmalarına yardımcı olur. 

Mobil cihazlarınızla erişin ve keyfini çıkarın

Müzik, fotoğraf, video ve daha pek çok şeyi iOS®, Android ™ ve Windows® mobil cihazlarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yayınlayın. Ayrıca Qfile ile verileriniz sanki telefonunuzdaymış gibi, bulutta depolanmış dosyalarınıza erişin, yükleyin, indirin, yönetin ve paylaşın.

Ev ve küçük ofisler için (NAS) çözümleri

Üst

Küçük Ofis - Ev​

TS serisi:

TS-451A,

TS-251A

TS-451+

TS-251+

TS-251

TS-269H

Fansız, Sessiz NAS:

HS-251+

Orta - Üst

Küçük Ofis - Ev

TS serisi:

TS-431P,

TS-231P

TS-131P

Giriş Seviyesi

Küçük Ofis - Ev​

TS serisi:

TS-128,

TS-228

Kombo NAS

Android NAS: ​

TAS-168,

TAS-268

Genişletme Ünitesi

UX serisi:

UX-800P,

UX-500P

Fotoğrafçı

QNAP MULTİMEDYA

ÇÖZÜMLERİ

Hepsi bir arada multimedya merkezi ile hayatınızı zenginleştirin.

QNAP, multimedya dosyalarınızı depolamanızı, yedeklemenizi, paylaşmanızı ve eksiksiz bir eğlence deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan zengin özellikler ve uygulamalar sunar.

Müzik sever

Video meraklıları